Оцінка житлової нерухомості

• Перелік документів, необхідних для оцінки приватного будинку та земельної ділянки:

 
1. Копії технічних паспортів на об'єкти нерухомості;

2. Копії правовстановлюючих документів на об'єкти нерухомості (договір купівлі-продажу, свідоцтво про право власності / праві користування / оренди на зем. Ділянка, виписки з БТІ і т.п.).

3. У разі якщо власником об'єкта оцінки та / або замовником оцінки є юр. особа необхідна інформація у вигляді бухгалтерської довідки, встановленого зразка.

4. Копія свідоцтва про реєстрацію юридичної особи (у разі, якщо власником нерухомості та / або замовником оцінки є юридична особа).

5. Копія свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ - за наявності (у випадку, якщо власником нерухомості та / або замовником оцінки є юридична особа).

 


• Перелік документів, необхідних для оцінки квартири:

 
1. Копія технічного паспорта на об'єкт нерухомості - можливе надання безпосередньо при огляді об'єкта оцінки;

2. Копія правовстановлюючих документів на об'єкти нерухомості (договір купівлі-продажу та / або свідоцтво про право власності), в т.ч. довідки БТІ;

3. Довідка встановленого зразка (у разі, якщо власником квартири є юридична особа);

4. Свідоцтво про реєстрацію платника ПДВ - власника об'єкта оцінки та / або замовника оцінки (у разі, якщо власником квартири і / або замовником оцінки є юридична особа);

5. Свідоцтво про реєстрацію юр.особи - власника об'єкта оцінки та / або замовника оцінки (у разі, якщо власником квартири і / або замовником оцінки є юридична особа).

 

Довідка з нерухомості.